Odkrywaj nowe smaki

Zajazd Aleksandria

W dół
Lunch Menu

Lunch menu od 23.05 do 27.05 Zupę z menu lunchowego można zamienić na rosół z makaronem, drugie danie na tradycyjny kotlet schabowy z ziemniakami gotowanymi i surówką.

Poniedziałek (23 maja)

Pomidorowa z makaronem lub kapuśniak . Filet z grilla z sosem serowym, ziemniaki gotowane, surówka lub makaron z polędwiczką wieprzową i z sosem grzybowym .

23,00 zł

Wtorek (24 maja)

Pieczarkowa z makaronem lub krem z buraka . Curry z kurczakiem i ananasem, ryż, surówka lub szarpana łopatka z pomidorowym BBQ,ziemniaki gotowane, surówka .

23,00 zł

Środa (25 maja)

Tajska z kurczaka lub krupnik ryżowy . Kotlet mielony, ziemniaki tłuczone, buraczki zasmażane lub karkóka z grilla, ziemniaki opiekane, surówka .

23,00 zł

Czwartek (26 maja)

Barszcz czerwony z uszkami lub koperkowa z ziemniakami. Cepeliny z okrasą i kapusta zasmażana lub żeberka w sosie własnym,ziemniaki gotowane, ogórek kiszony .

23,00 zł

Piątek (27 maja)

Grochówka lub krem ziemniaczany z koperkiem. Devolay z masłem, ziemniaki tłuczone, marczewka z groszkiem lub shorma wieprzowa, ziemniaki opiekane, suróka .

23,00 zł
Oferta

imprezy okolicznościowe

Opinie

naszych klientów

  • Pyszne jedzenie i naprawdę rozsądne ceny. Dania dnia świetnej jakości, poza tym pyszny rosół,devolay,pierogi z gęsią :) Estetyczne opakowania na wynos - duży plus. Porcje i ceny odpowiednio dostosowane do potrzeb klienta.

    Alina Sperka
  • Szczerze polecam zarówno restauracje , gdzie można zjeść naprawdę smacznie i niedrogo, oraz hotel w którym pokoje są na wysokim poziomie a tego wszystkiego dogląda przemiła obsługa oraz właściciele, którzy wkładają w to dużo serducha

    Paweł Wiesner
  • Przede wszystkim miła obsługa i bardzo dobre jedzenie. Poza tym lokal przystosowany dla matek z małymi dziećmi (posiadają przewijak dla niemowląt) uważam, że jest to duży atut, gdyż nie wiele restauracji ma takie udogodnienia na wyposażeniu.

    Katarzyna Augustynia
Skontaktuj się

z nami

+48 535 601 535

Adres

ul. Wojska Polskiego 103
95-070, Aleksandrów Łódzki